PL EN

Włochy

Wynajem jachtów wlochy

 

Położenie geograficzne Włoch sprawia, że to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na czarter jachtu na Morzu Śródziemnomorskim. Możliwości rejsu we Włoszech są bardzo rozbudowane. Niekończąca się linia brzegowa, przybrzeżne wyspy i łagodny klimat czarteru jachtu we Włoszech zdecydowanie wyróżnia się spośród innych akwenów. Włochy słyną również z dużej ilości portów i marin.

" ...Niekończąca się linia brzegowa, przybrzeżne wyspy i łagodny klimat czarteru jachtu we Włoszech zdecydowanie wyróżnia się spośród innych akwenów..."


Główne obszary wybierane przez żeglarzy to: Liguria, Elba i Toskania. Znajdują się tam dobrze wyposażone mariny: posiadają prysznice, sklepy, stacje benzynowe oraz noclegownia w razie gdyby ktoś chciał odpocząć na wybrzeżu. Włochy, które otacza morze Jońskie, Tyrreńskie i Adriatyk dają nam wszelkie możliwości czarteru jachtu. Idylliczne plaże, czyste wody, malownicze wioski, aromatyczne gaje cytrynowe, kwitnące ogrody, zabytkowe miasta, imponujące formacje skalne, wulkaniczne krajobrazy, małe porty rybackie, miasta tętniące życiem, ekskluzywne butiki i światowej sławy włoska kuchnia są idealnym tłem do przeżycia wakacji marzeń.

Włochy to świetny kraj na czarter jachtów. Wspaniale jest tutaj spędzić wakacje gdzie można i pożeglować i zachwycać się lokalnymi krajobrazami. Ale Włochy to nie tylko przepiękne krajobrazy to także wspaniała kultura, smaczna kuchnia oraz miejsce do zwiedzania przepięknych zabytków.

Zobacz oferty wynajmu z Włoch